شهرداری رشت
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ خرداد
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
برگزاری جلسه شورای کار شهرداری رشت با محوریت کمیته بهداشت 1397/09/06
برگزاری جلسه شورای کار شهرداری رشت با محوریت کمیته بهداشت

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، جلسه شورای کار شهرداری رشت با حضور رییس شورای کار و اعضای کمیته بهداشت کار با محوریت کمیته بهداشت در سازمان آتش نشانی رشت برگزار شد.

همین گزارش حاکی است: با توجه به اهمیت تأمین سلامت و فراهم شدن شرایط کار مناسب جهت  آسایش و رفاه کارکنان و کارگران و مطابقت وضعیت کار با احتیاج ها و ضرورت های جسمی و روانی آنان، امروزه دیگر یک امتیاز به شمار نمی‌آید، بلکه یک وظیفه انسانی، یک نیاز و یک شرط امکان انجام کار و فعالیت ثمربخش است.

به همین منظور جلسه شورای کار شهرداری رشت با محوریت کمیته بهداشت تشکیل شد تا با هدف بررسی شرایط کاری کارکنان بخصوص کار در شرایط نامناسب و آلوده سعی در ایجاد و بررسی امکانات رفاهی و بهداشتی افراد شاغل در این حوزه ها داشته  باشد.

گفتنی است در این نشست و گفتگو برخی مسایل همچون اهمیت وجود و فراهم نمودن سهمیه شیر برای کارکنان بایگانی ها، آتش نشانان، شاغلین پسماند و سراوان، بررسی شرایط بهداشتی مناسب برای  نگهبانان پارک ها و... انجام معاینات پزشکی پاکبان ها جهت سلامت جسمی و... مطرح گردید و مصوباتی جهت ثبت و بررسی انجام شد تا با همکاری حوزه های مربوطه شرایط کار بهتر برای کارکنان این حوزه ها و فراهم آمدن امنیت سلامت آنان انجام گردد.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 35
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal