شهرداری رشت
۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
بازدید عضو محترم شورای اسلامی و معاون خدمات شهر شهرداری رشت از بازارچه آجیل و خشکبار در محله امین الضرب 1397/10/12
بازدید عضو محترم شورای اسلامی و معاون خدمات شهر شهرداری رشت از بازارچه آجیل و خشکبار در محله امین الضرب

بازدید عضو محترم شورای اسلامی و معاون خدمات شهر شهرداری رشت از بازارچه آجیل و خشکبار در محله امین الضرب

محمد حسن عاقل منش رییس کمیسیون فرهنگی و عضو محترم شورا و علی مقصودی معاون خدمات شهر شهرداری رشت به جهت حمایت و ساماندهی مشاغل شهری از بازارچه آجیل و خشکبار بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 3  مهندس مجید رضایی معاون خدمات شهر منطقه 3 در این باره اظهار داشت: این بازدید در پی افزایش مراجعات شهروندان محترم به بازارچه خشکبار (مخصوص فروش مغز گردو)در محله امین الضرب نبش بن بست رحیمی در ماههای اخیر و از طرفی رفع بعضی مشکلات و معضلات برای برخی کسبه و همسایگان محله صورت گرفت.

وی افزود: جناب آقای عاقل منش عضو محترم شورای اسلامی شهر رشت به همراه جناب آقای مقصودی معاون محترم خدمات شهری شهرداری رشت به جهت حمایت از بازارچه مزبور و حل معضلات مربوط به عرضه مستقیم (از تولید به مصرف) صبح روز دوشنبه 10/10/97 در محل بازارچه حاضر و با مالک آن به گفتگو پرداختند. مهندس رضایی اذعان داشت: ماحصل این بازدید و گفتگو های انجام شده منجر به این موضوع گردید تا مالک بازارچه با استفاده از نیروهای شرکتهای حفاظتی و مراقبتی نسبت به حل معضل ترافیک و پارکینگ اقدام لازم بعمل آورد.

وی ادامه داد: در این بازدید جناب عاقل منش عضو محترم شورا با بیان اینکه این بازارچه به صورت خودجوش در روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت 5/7 تا ساعت 12 ظهر اقدام به فروش مغز گردو به صورت کلی و با قیمت ارزان می نماید و از آنجا که یکی از وظایف شهرداری رشت ساماندهی مشاغل شهری می باشد می توان از عرصه ملک مورد نظر، جهت بازارچه موقت میوه و تره بار در این محدوده استفاده کرد.

همچنین در این بازدید و گفتگو مهندس علی مقصودی معاون محترم خدمات شهری نیز بیان داشت: با توجه به ترافیک بالا مسیر خیابان امین الضرب در ساعات کاری این بازارچه در صورت عدم رعایت مقررات توسط مدیریت بازارچه امکان طرح پرونده در کمیسیون بند 20 ماده 55 قانون شهرداریها نیز وجود دارد از این رو به جهت حمایت از بازارچه و کسبه محل تمهیدات لازم به سرعت اندیشیده و اعمال خواهد شد.

تعداد بازدید: 122
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal