شهرداری رشت
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
پوشش 13 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 48 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت 1397/10/15
پوشش 13 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 48 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت

 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در 48 ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی و اطفای آتش در 13 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات مستقر در14 ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکـز ستاد فرماندهی و کنترل 125 آتش نشانی در 48 ساعت گذشته پاسخگوی 742 تماس تلفنی شهروندان بوده است.

 وی در ادامـه افـزود: از مجموع 13 مـورد عملیات آتش نشانان 2 مورد حریق منزل مسکونی، 4 مورد قفل درب و محبوس شدن افراد در اتاق خواب و خودرو و 7 مورد دیگر شامل: تصادف خودرو و محبوس شدن راننده در خودرو، حریق ضایعات، حریق خودرو،  رها سازی حلقه انگشتری از انگشت شهروند، حریق انباری ضایعات، استقرار خودرویی و خدمات ایمنی بوده است.

وی در ادامه به آتش سوزی انبار ضایعات در ساعت 02:16 بامداد امروز 15 دی ماه 97 خبر داد و افزود: این حریق در میدان امام علی (ع) و بعلت اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه سربندی بوده که بواسطه شدت آتش سوزی و وجود مواد قابل اشتعال"ضایعات"موجبات بروز گسترش آتش و سرایت آن به قسمتی از سربندی منزل ویلایی شده بود که مامورین سریعا نسبت به مهار و اطفاء اقدام کردند.

 

 
تعداد بازدید: 34
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal