شهرداری رشت
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ آبان
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
11 مورد عملیات در 48 ساعت گذشته توسط آتش نشانان/ آتش نشانی رشت 1397/10/17
11 مورد عملیات در 48 ساعت گذشته توسط آتش نشانان/ آتش نشانی رشت

 
 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در 48 ساعت گذشته شنبه و یکشنبه 15 - 16 دی ماه 97 اقدامات لازم جهت امداد رسانی و اطفای آتش در 11 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات مستقر در14 ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکـز ستاد فرماندهی و کنترل 125 آتش نشانی در 48 ساعت گذشته پاسخگوی 886 تماس تلفنی شهروندان بوده است.

 وی در ادامه افزود: از مجموع 11 مورد عملیات آتش نشانان 3 مورد قفل درب و محبوس شدن افراد در اتاق خواب و آسانسور ، 2 مورد بازدید ایمنی از مکان های تجاری و اداری ، 3 مورد رها سازی حیوانات محبوس شده و 3 مورد دیگر شامل: حریق تجاری، رها سازی حلقه انگشتری از انگشت شهروند و اطفای آتش سوزی علفزار بوده است.

وی در ادامه به آتش سوزی رخ داده شده در یکی از رستوران های سطح شهر در ساعت 11:54 شنبه 15 دی ماه 97 خبر داد و افزود: این حادثه بعلت روغنی شدن منقل کباب پزی و داغ شدن بیش از حد آن بوده که موجبات بروز آتش سوزی خفیف فراهم شد و آتش نشانان سریعا نسبت به مهار و اطفاء و پیشگیری از گسترش آتش اقدام کردند که خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.


 
تعداد بازدید: 19
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal