شهرداری رشت
۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
پوشش 13 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 24 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت 1397/12/12
پوشش 13 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 24 ساعت گذشته /آتش نشانی رشت

 

125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در 24 ساعت گذشته اقدامات لازم جهت امداد رسانی در حوادث و اطفای آتش در 13 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات مستقر در14 ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکـز ستاد فرماندهی و کنترل 125 آتش نشانی در 24 ساعت گذشته پاسخگوی 460 تماس تلفنی شهروندان بوده است.

 وی در ادامـه افـزود: از مجموع 13 مـورد عملیات آتش نشانان 2 مورد قفل درب و محبوس شدن افراد درمنزل مسکونی، 4 مورد بازدید ایمنی از منازل مسکونی و اماکن اداری، یک مورد مشاهده دود از منزل مسکونی و 6 مورد خدمات ایمنی از دیگر عملیات آتش نشانان بوده است.

وی در ادامه به مشاهده دود از منزل مسکونی در ساعت 16:09 روز گذشته 11 اسفند ماه 97 خبر داد و افزود: این حادثه در خیابان امام خمینی (ره) ، رخ داد که 12 آتش نشان بهمراه 4 دستگاه خودرو سریعا خود را به محل حادثه رساندند.

مومنی در ادامه علت حادثه رو انداختن شی مشتعله (ته سیگار) توسط فرد یا افرادی در فضای خالی بین دو ساختمان در مجاورت اجسام قابل اشتعال (چوب ، کاغذ) بیان کرد و افزود : خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.

شایان ذکر است: سازمان آتش نشانی رشت هم اینک با 14 ایستگاه آتش نشانی در حال خدمت رسانی به شهروندان است که با توجه به آماده باش تمامی آتش نشانان حاضر در شیفت کاری، 16 افسر ارشد بطور شبانه روز در خدمت سازمان و شهروندان هستند که می بایست در تمامی رخداد های اعلام شده در محدوده ایستگاه مربوطه سریعا به محل حوادث اعزام شوند.

 

 
تعداد بازدید: 40
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal