شهرداری رشت
۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
معرفی مهندسین ناظر متخلف به شورای انتظامی نظام مهندسی در راستای کاهش تخلفات ساختمانی 1398/04/13
معرفی مهندسین ناظر متخلف به شورای انتظامی نظام مهندسی در راستای کاهش تخلفات ساختمانی

مدیریت هماهنگی و نظارت بر ساخت و سازهای معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت- در راستای برخورد موثر و قانونی با تخلفات ساختمانی در شهر رشت، شناسایی و بهره­ گیری از مهندسین ناظر متعهد در چرخه نظارت ساختمان، این معاونت پیرو پیگیری های استانداری محترم و با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان، اقدام به اجرایی نمودن گردش کار «نظام مهندسی» در سامانه شهرسازی شهرداری رشت نموده است.

طی این فرآیندگزارشات الکترونیک مهندسین ناظر (ثبت شده در کارتابل نظارت پرتال نظام مهندسی ساختمان) توسط شهرداری دریافت و پس از ثبت در سامانه شهرسازی و انجام بازدید و مراحل کارشناسی، چنانچه گزارش مهندس ناظر به موقع نبوده یا دارای مغایرت با وضع موجود پروژه باشد، وفق تبصره هفت ماده 100 قانون شهرداری ها، مهندسین ناظر متخلف جهت طرح پرونده در شورای انتظامی به سازمان نظام مهندسی معرفی می­گردند.

این امر از مورخ 98/03/13 توسط معاونت محترم شهرسازی و معماری شهرداری به کلیه مدیران مناطق ابلاغ و در کلیه در خواست های ثبت شده در سامانه شهرسازی (استعلام بانک، دفترخانه و ... ) نیز سوابق وجود گزارش مهندس ناظر، توسط کارشناسان مربوطه بررسی و وفق فرآیند مذکور عمل می گردد.

تعداد بازدید: 47
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal