شهرداری رشت
۱۳۹۹ جمعه ۲۲ فروردين
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
حضور دکتر رضا ویسی سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت  در نشست تخصصی کمیسیون معاونین شهرسازی و معماری کلانشهرها 1398/07/10
حضور دکتر رضا ویسی سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت در نشست تخصصی کمیسیون معاونین شهرسازی و معماری کلانشهرها
حضور دکتر رضا ویسی سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت در نشست تخصصی کمیسیون معاونین شهرسازی و معماری کلانشهرها که با حضور آقای دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و آقای مهندس سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران تشکیل شد.
سی و پنجمین نشست تخصصی کمسیون شهرسازی و معماری مجمع کلانشهرهای ایران امروز چهارشنبه 10 مهرماه به میزبانی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران و با حضور آقای دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور برگزار شد.
در این نشست مسائل کلان شهرسازی و معماری شامل حریم شهرها، ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری، بافت تاریخی و فرسوده شهری، تحقق پذیری اهداف طرح های توسعه شهری و ... از جمله موضوعات شاخص در این نشست بود که مورد بحث و گفتگو و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
دکتر ویسی سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت بعنوان یکی از سخنرانان در این نشست تخصصی، با اشاره به اهداف تشکیل کمیسیون تخصصی معاونین شهرسازی، بهره گیری از ظرفیت بوجود آمده به منظور ایجاد وحدت رویه در امور شهرسازی از جمله طرح های توسعه شهری، نرم افزار شهرسازی، نحوه کنترل و نظارت بر ساخت و سازها، نحوه اجرای ماده 101 و تعریف منابع درآمدی جدید برای شهرداری ها و همچنین پیگیری رفع تعارض در قوانین و ضوابط و دستورالعملها در حوزه مدیریت شهری را الزامی دانست.
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 122
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal