شهرداری رشت
۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
آتش سوزی کافه سنتی در میدان صیقلان رشت /آتش نشانی رشت 1398/08/14
آتش سوزی کافه سنتی در میدان صیقلان رشت /آتش نشانی رشت

 
 

هشدار: شهروندان از پارک خودروهای شخصی جلو درب ایستگاههای آتش نشانی خودداری کنند

125 رشت_ به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، این حادثه در ساعت 22:08 شب گذشته 13 آبان 98 به مرکز ستاد فرماندهی 125 آتش‌نشانی رشت اطلاع داده شد.

همین گزارش حاکی است: سریعا 4 آتش نشان بهمراه 2 خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در میدان بسیج (صیقلان)- کوچه شورا اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت علت این آتش سوزی را اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه هود کافه اعلام داشت و گفت: خوشبختانه آتش در همان لحظات اولیه توسط مالک و حاضرین مهار شد و آتش نشانان نسبت به ایمن سازی و تخلیه دود و پا کسازی محل حادثه جهت پیشگیری از بروز حوادث احتمالی دیگراقدام کردند.

معاون عملیات در ادامه به دغدغه آتش نشانان مبنی بر پارک خودروهای شخصی جلو درب ایستگاه های آتش نشانی خبر داد و افزود: متاسفانه در زمان اعلام این حادثه وپارک خودروها؛ آتش نشانان با توجه به نزدیکی محل حادثه در ابتدا لوله های نواری را از داخل ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه هدایت کردند که بدین واسطه از شهروندان خواسته می شود تا به شدت از پارک خودروهای شخصی جلو درب ایستگاههای آتش نشانی خودداری نمایند.

 

 
تعداد بازدید: 272
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal