شهرداری رشت
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
آتش سوزی علفزارها  و ضایعات در سطح شهر رشت/ آتش نشانی رشت 1399/06/23
آتش سوزی علفزارها و ضایعات در سطح شهر رشت/ آتش نشانی رشت

 

125 رشت-به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، تنها در 3 روز گذشته بالغ بر 12 عملیات آتش سوزی علفزار و ضایعات در نقاط مختلف شهر رشت رخ داد که خوشبختانه از گسترش آن پیشگیری شد.

مومنی رئیس سازمان آتش نشانی در این باره گفت: آتش سوزی علفزارها و ضایعات در سطح شهر رشت هشداری جدی است و بیشترین آمار آتش سوزی ها بواسطه پاکسازی و رفع علفزارهای هرز در جنب منازل مسکونی و اماکن تجاری رخ می دهد.

وی با بیان اینکه روز گذشته 22 شهریور 99 شاهد چهار مورد آتش سوزی علفزار و ضایعات در خیابان تختی-بلوار خرمشهر- بلوار امام رضا(ع) و بلوار شهید بهشتی، کوی شهریاران بوده ایم، گفت خوشبختانه آتش نشانان سریعا نسبت به مهار و اطفای کامل آتش و از گسترش آتش سوزی اقدام کردند .

 مومنی در ادامه با بیان اینکه اطفای آتش سوزی علفزارها جزء عملیات های نفس گیر برای آتش نشانان است ادامه داد: با توجه به اهمیت تجهیزات و فرسوده شدن آن بخصوص تجهیزات آبرسان همانند شیلنگ های آتش نشانی و مبالغ بسیاری می بایست برای خرید یک لوله نواری صرف نمود از شهروندان خواستاریم کمی هوشیار تر عمل کرده و با رعایت نکات ایمنی و آتش نشانی لحظات خوب و آرامی را در کنار خانواده بگذرانند.

 
 
 

 
تعداد بازدید: 118
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal