شهرداری رشت
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ اسفند
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
آماده باش کامل سازمان آتش نشانی  در روزهای بارش برف در رشت/ آتش نشانی رشت 1399/11/02
آماده باش کامل سازمان آتش نشانی در روزهای بارش برف در رشت/ آتش نشانی رشت
 

شهرام مومنی رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری رشت از آماده باش آتش نشانان 14 ایستگاه آتش نشانی رشت خبر داد

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش دما، بارش برف و باران (گاهی شدید) تمامی ناوگان خودرویی این سازمان بهمراه  نیرو، بکسل، زنجیر چرخ و تجهیزات اولیه امداد در آماده باش کامل بوده و 22 خودروی عملیاتی بهمراه 47 آتش نشان از اوایل زمان بارش برف تا پایان بارش در مسیرهای معین شده در حال گشت زنی خواهند بود.

وی در ادامه افزود: به منظور خدمات رسانی مطلوب تر نیروهای گشت زنی در شیفت های 3 ساعته سازماندهی شده اند و در زمان استراحت نیروهای سازمان به ایستگاه های آتش نشانی فراخوان می شوند.

 مومنی با تاکید بر اینکه نمک و شن برای خودروهای نمکپاش و برف روب تهیه شده ادامه داد: دو اکیپ سیار تعمیرات ماشین های آتش نشانی به همراه تجهیزات یدکی جهت رفع اشکالات و تعمیرات احتمالی در نظر گرفته شده است.

رییس سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به ستاد فرماندهی و مرکز کنترل 125 آتش نشانی رشت برای پاسخگویی شبانه روزی به شهروندان با 10 خط تلفن،گفت: در آماده باش فوق افسران ارشد"روسای ایستگاههای 14 گانه"  بهمراه نیروهای عملیاتی  مستقر و فراخوان شده و نیروهای ستادی نیز آماده باش خواهند بود.

 
تعداد بازدید: 547
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal