شهرداری رشت
۱۴۰۰ دوشنبه ۳۰ فروردين
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
آموزش آنلاین ایمنی و آتش نشانی  در حال برگزاری است / آتش نشانی رشت 1399/12/18
آموزش آنلاین ایمنی و آتش نشانی در حال برگزاری است / آتش نشانی رشت

 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- آموزش نکات ایمنی و آتش نشانی برای 85 تن از علاقمندان بصورت آنلاین در حال برگزاری است.

مرتضی شفیع زاده رئیس اداره آموزش و تربیت بدنی سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به ویروس کرونا که موجب کاهش و یا به نوعی حذف انبوه آموزش ایمنی و آتش نشانی این سازمان در مقاطع مختلف تحصیلی و کارکنان و شهروندان و... بوده ادامه داد: دوره جدید آموزش ایمنی و آتش نشانی که شامل دروس مختلف در زمینه آشنایی با سازمان و اهداف آن، اصول و مبانی حریق، خاموش کننده های دستی، ایمنی گاز، لوله های نواری آبرسان، تجهیزات آتش نشانی، کمک های اولیه و حمل مصدوم، اطفای حریق (تئوری به صورت آنلاین) و عملی در جلسات چند نفره و با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه اهمیت آموزش و ترویج فرهنگ ایمنی بر هیچ کس پوشیده نیست و مهمترین عامل در پیشگیری به موقع از حوادث و وقایع ناگوار، دانش صحیح ایمنی شهروندان است، افزود: در پایان دوره پس از برگزاری آزمون عملی و تئوری به افرادی که این دوره را با موفقیت سپری کنند گواهینامه مقدماتی آتش نشانی اهدا خواهد شد.

 
 
 
 
 
 

 
تعداد بازدید: 405
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal