شهرداری رشت
۱۴۰۲ يکشنبه ۲ مهر
به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت خوش آمدید
نشست شهردار رشت و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی با روابط عمومی های معاونت ها، مناطق و سازمانها 1400/10/18
نشست شهردار رشت و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی با روابط عمومی های معاونت ها، مناطق و سازمانها

شهردار رشت، مجموعه روابط عمومی های معاونتها، مناطق و سازمانهای شهرداری رشت را دارای ظرفیت استثنایی و پتانسیل فوق العاده ای برای بروز توانمندیها بیان کرد.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرسازی و معماری شهرداری رشت ، نادر حسینی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت در نشست با روابط عمومی های معاونتها، مناطق و سازمانهای شهرداری رشت که با حضور سید امیر حسین علوی شهردار رشت صبح روز چهارشنبه 15 دی ماه 1400 در سالن جلسات شهرداری رشت واقع در میدان گیل برگزار گردید، اظهار داشت: هر منطقه یا سازمانی باید حسب شرح وظایف خود عملکرد حوزه اش را به شهروندان ارائه نماید.

نادر حسینی خواستار تعیین تکلیف شرح وظایف و چارت سازمانی مناطق و سازمانهای شهرداری شد و گفت: جمع بندی و ارائه مسائل شهری به مردم فقط کار یک نفر در شهرداری و شورا نیست. ما دارای شبکه بیست گانه روابط عمومی شهرداری رشت متشکل از معاونتها، مناطق و سازمانها در مدیریت شهری رشت هستیم که تک تک این مسئولان با اصحاب رسانه در ارتباط مستقیم می توانیم با استفاده از این ظرفیت یک اتفاق شهری را مانند یک بمب خبری در شهر و استان داشته باشیم که این همکاری نیازمند مدیریت بیشتر از سوی روابط عمومی مرکز در شهرداری رشت است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت همچنین با تاکید بر جایگاه شهرداری رشت خواستار تقویت ارتباط با شهرهای حوزه حاشیه دریای خزر شد.

شهردار رشت نیز در این نشست با بیان اینکه شهرداری خانه ماست و تکالیفی در ارائه خدمات به مردم رشت داریم، افزود: باید در انجام درست وظایفی که برعهده داریم از همراهی شهروندان بهره گیری نمائیم. چرا که در حال حاضر سهم مشارکت مردم با سیاستها و برنامه های شهرداری مناسب نیست و این موضوع نیازمند اصلاح درون سازمانی است.

سید امیر حسین علوی روابط عمومی ها را دارای ظرفیت استثنایی برای بروز توانمندیها‌ خواند و تصریح کرد: جا دارد همکاران ما در مجموعه روابط عمومی های شهرداری رشت از ظرفیت رسانه ها و با کنکاش در حوزه های اجتماعی برای ارتباط گیری با لایه های مختلف شهروندان استفاده کنند.

شهردار رشت در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: نگاه مدیریتی من در سازمان این است که هزینه های درون سازمانی و مازاد بر تکلیف از شهرداری را بعنوان حق و حقوق و درآمد خود، باید به سمت کارایی و ارائه کار بهتر در مجموعه سوق بدهیم. چرا که سهمی که ما از شهرداری بعنوان حقوق به خانه می بریم از منابع مردمی تامین می شود.

علوی خواستار تلاش حوزه روابط عمومی برای ارائه خدمات با کیفیت و بهتر به مردم شد و گفت: باید با ایده ها و تحرک بیشتر فضای خدمت را به سمت مردم سوق داده و تلاش کنید تا اعتماد عمومی شهروندان به شهرداری جلب شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 195
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal